Nejoblíbenější dětské animované filmy

Chtěli byste shlédnout s dětmi nějaký dobrý animovaný film? Kina jsou zavřená a v dnešní době pandemie trávíme u televizních obrazovek více času než kdy jindy a proto Vám nabízíme pár tipů, jak zabavit Vaše děti a mít chvíli čas třeba na relaxování nebo jen na přečtení vaší oblíbené knihy. Tady jsou:

  1. Shrek – film je doprovázen vtipnými dialogy a písničkami. Hlavní postavou je zelený obr jménem Shrek, který je samotář a smrdí, ale i přesto mu osud nachystá princeznu a půl králoství, kdy mu k tomu všemu dopomůže oslík.
  2. COCO – je to o mladém chlapci, který žije v Mexiku a jeho snem je stát se hudebníkem, ale v jeho rodině je hudba zakázaná. Chlapec odhalí rodinné tajemství a dozví se proč. Film byl oceněn Oscarem.


     

  3. Hledá se Nemo – je nádherný film odehrávající se v oceánu, kde hlavní postavou je ryba Nemo, který je unesen, pátrá po něm jeho tatínek a kamarádi. Snímek dostal Oscara za nejlepší film.
  4. Lilo a Stitch – Je to o malé holčičce, která adoptuje ošklivého pejska, který je ovšem hledaný mimozemšťan.
  5. Na vlásku – je animovaná hudební komedie, doprovázená efekty. Popisuje příběh princezny Lociky s dlouhými zlatavými vlasy, která je unesena z hradu svých rodičů jako dítě a zamčena ve věži. Touží po dobrodružství a lásce.
  6. Ledové Králoství – je o princezně Anně, která se vydá na velkolepou výpravu v doprovodu horala Kristoffa a věrného soba Svena, aby nalezla svou milovanou sestru Elzu. Pohádka je doprovázena písněmi a moc pěkně je zpracována.